Навколосвітня подорож яхти «Купава». Яхта «Купава» готується вийти в море.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Яхта «Купава» готується вийти в море.Команда і досі наполегливо шукає для себе місце усередині яхти - між одягу, сала, макарон, книжок, непромоканців, гречки, відеокамер, посуду, вогнегасників, меду, дисплеїв, каністр з соляркою, горіхів, футштоків, фотоапаратури, ліків, сухофруктів, консервів, пляшок (у тому числі з водою), митних та прикордонних документів, сувоїв мап і туалетного паперу, DVD дисків з фільмами «Відкритої ночі», мобілок, які телефонують в чергу майже безперервно. Додайте до цього друзів-яхтсменів, кожний з яких хоче чимось посприяти експедиції, та ще й радіоаматорів, які допомагають нам розібратися в нюансах короткохвильового зв’язку… Тепер я знаю, в якій Камасутрі народжуються навколосвітні подорожі.

Ми вдячні всім, хто зустрівся на шляху від Києва до Херсона – кожний щось залишив на яхті, не кажучи вже про щирі сердечні побажання.

Вчора, наприклад, боцман барка «Товарищ» Леонід Архипович Мордюк (на фото – в чорному капелюсі), який шість років прослужив на його палубі, побажав нам щасливого повернення. А він розуміється на побажаннях для моряків.

А ще один відвідувач – короткохвильовик UY5HF (в міру Анатолій Дмитрович Бабич) приніс і змонтував антену (див. фото), яку зробив сам під специфічні вимоги навколосвітньої подорожі.

Не знаємо куди подіти сто банок тушонки, яку подарував Віктор Феденко з Запоріжжя. Доведеться з’їсти її до відходу.

Сьогодні відправили до Києва чотири великі торби з речами, походження і призначення яких невідоме – наслідок проводів ще з Києва. Серед речей – дитяча коляска, медогонка і спортивне сідло.

Вчора вночі поставили автономний обігрівач, який працює з приємним звуком. В яхті помітно його тепле ставлення до команди. Ми ще не дали йому ім’я, але він наблизив південні широти миль на сто.

Завтра – прикордонники, митники і - море.

Продовжую «завтра», бо вчора прикордонники в Херсоні не дозволили вихід на Стамбул – лише до Очакова.

Сьогодні ми вже в Очакові. Прикордонники будуть завтра зранку. Море вже видно.

Команда продовжує шукати для себе місце усередині яхти.

М.Іллєнко

09.12.2009
Tags:

Контакти

Адреса

12А, Дніпровска набережна, Київ, 02000

Київський Міський Крейсерський Яхт-клуб

Call Us
+38 067 239 6917
Email

kyivyc@gmail.com